Vivo’nun yeni modeli ışık hızında şarj oluyor

Vivo, bu hafta Çin’de en yeni ürünlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu ürünler arasında Vivo X Fold 3 serisi, yeni bir tablet ve TWS bulunuyor. Ancak Vivo’nun gündeminde daha fazlası var. Şirketin X100 serisi altında yeni akıllı telefonlar üzerinde çalıştığına dair söylentiler var. Bu yeni cihazlardan biri olması muhtemel Vivo X100s, 3C sertifikasyon sitesinden onay aldı. V2359A model numarasına sahip bu cihazın 120W hızlı şarj desteği sunacağı belirtiliyor. Ancak sertifikasyon dışında Vivo X100s hakkında fazla detay bulunmuyor.

Cihazın renk seçenekleri olarak siyah, beyaz, yeşil ve titanyum olacağı duyumları mevcut. Ön yüzde minimal çerçevelere sahip düz bir OLED ekran ve 1.5K çözünürlük öne çıkan özellikler arasında. Telefonun kasasının metal malzemeden üretileceği ve arka yüzeyinin cam panelle kaplanacağı söyleniyor. İşlemci tarafında ise Vivo X100s’in, daha yüksek saat hızlarına sahip olan MediaTek Dimensity 9300 Plus yonga seti ile güçlendirileceği iddia ediliyor.

Vivo’nun yeni modeli ışık hızında şarj oluyor

Bu yonga setinin, standart Dimensity 9300’den farkının daha yüksek saat hızları olacağı belirtiliyor. Dimensity 9300, 3.25GHz hızında bir Cortex-X4 çekirdeği, 2.85GHz hızında üç Cortex-X4 çekirdeği, 2.0GHz hızında dört Cortex-A720 çekirdeği ve bir Mali-G720 Immortalis MP12 GPU içeriyor.

Vivo‘nun bu amiral gemisi cihazının Çin’de bu ay sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak şirket, akıllı telefonun piyasaya sürülme tarihi hakkında şu ana kadar resmi bir açıklama yapmadı. Bu da Mart ayında bir lansmanın pek olası olmadığını düşündürüyor. Şu an için elimizdeki bilgiler bu kadarla sınırlı ve Vivo‘dan gelecek resmi duyuruları beklemekten başka bir şey yapamıyoruz. Bu tür yenilikler teknoloji dünyasında sıkça karşılaşılan durumlar ve markaların stratejilerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Önemli olan, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak nitelikte ürünlerin piyasaya sürülmesi ve teknoloji tutkunlarının heyecanını sürekli kılacak yeniliklerin sunulması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x